O firmie "FK-Biuro"

Biuro rachunkowe "FK-BIURO" jest młodą nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby klienta. Została założona w 2008 r. i działa na podstawie uprawnień wydanych przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jestem ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami.

Biuro rachunkowe prowadzę o kierunkowe wykształcenie akademickie. Jestem absolwentem Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu oraz absolwentem studiów podyplomowych o specjalności "Rachunkowość" na Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Dodatkowym atutem przy prowadzeniu biura była praca w firmach o różnym statusie organizacyjnym i prowadzonym profilu działalności, co miało kolosalne znaczenie dla pozyskania doświadczenia zawodowego.

Nie bez znaczenia jest też fakt ukończenia przeze mnie studiów podyplomowych o specjalności "Sieci komputerowe" na Politechnice Częstochowskiej. Firma wykorzystuje najnowsze technologie i profesjonalne oprogramowanie. Na tym obszarze współpracuję z firmami oferującymi dedykowane do tego rodzaju usług oprogramowanie, serwis oraz szkolenia.
Stawiam na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystam z najnowszej wersji oprogramowania firmy "Insert" z Wrocławia.

Ponieważ świadczę kompleksowe usługi, dbam o całość powierzonych mi spraw, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Doświadczenie pozwala mi zagwarantować merytoryczny profesjonalizm wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi

Zapraszam do korzystania z moich usług
Janusz Barczyński